Penzion Excellent naleznete v historické části města Stříbro, v západních Čechách. K nejvýznamnějším památkám města se snadno dostanete příjemnou procházkou. Pohodlné ubytování je pro hosty připraveno ve 12-ti útulně zařízených pokojích. Příjemné posezení poskytuje hezká udržovaná zahrada s možností grilování nebo útulný vinný sklep. Těšit se můžete také na finskou saunu. Řidiči jistě uvítají možnost parkování zdarma na střeženém parkovišti.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Pro příjemně strávený pobyt a pohodovou dovolenou nabízíme hostům penzionu Excellent řadu nadstandardních služeb. Připravíme vám například romantickou snídani až do postele, vyzdobíme pokoj pro nezapomenutelnou noc, objednáme romantickou večeři v naší restauraci Excellent, která se nachází na náměstí 200 metrů od penzionu. Volné chvíle můžete trávit na zahrádce s příjemným posezením nebo ve vinném sklepě. 

Vychutnejte si pobyt v našem penzionu Excellent a nechejte se obsloužit přímo ve vašem pokoji. Dopřejte si láhev sektu, mísu ovoce, uzeniny dle přání nebo snídani dle vašeho výběru. Připravte svému partnerovi či partnerce milé překvapení.

KVALITA JE PRO NÁS DŮLEŽITÁ A PROTO VYUŽÍVÁME PRODUKTY ZNAČEK